Spotkanie networkingowe w BPNT

W dniu 28.11.2022 r. w sali konferencyjno-szkoleniowej Bałtyckiego Portu Nowych Technologii odbyło się kolejne z cyklu spotkanie networkingowe dla najemców BPNT oraz pozostałych firm z terenów postoczniowych.

Spotkanie otworzyła Dyrektor Bałtyckiego Portu Nowych Technologii, witając przybyłych gości opowiedziała krótko o działalności BPNT. Prelegentami wydarzenia były przedstawicielki Agencji Rozwoju Przemysłu, które przedstawiły ofertę i możliwości wsparcia finansowego dla małych, średnich i dużych przedsiębiorstw, a także inne korzyści wynikające ze współpracy. Kolejnym z gości była Prezes sąsiedniej placówki medycznej Euromedicus. W trakcie wystąpienia mieliśmy możliwość poznania historii ponad 40-letniej działalności przychodni, a także przedstawiona została aktualna oferta medyczna.

Wydarzenie było nie tylko okazją do zapozania się z ofertami zaproszonych podmiotów, ale również do nawiązania relacji biznesowych, czy też wymiany informacji pomiędzy przybyłymi gośćmi. Dalsza część spotkania upływała na rozmowach, pytaniach, a także już na pierwszych deklaracjach o współpracy. 

Zobacz również

Życzenia świąteczno-noworoczne

>

WSPIERAMY! Zaproszenie na spotkanie o formach wsparcia PUP Gdynia

>

Witamy w BPNT - Semco ETP Renewables Sp. z o.o.

>

Witamy w BPNT - Scan 3D Szymon Bloch

>

Witamy w BPNT - Polska Grupa Zbrojeniowa S.A.

>