Spotkanie networkingowe dla najemców BPNT

Po długim wyczekiwaniu 09.06.2022 r. odbyło się spotkanie networkingowe dla najemców Bałtyckiego Portu Nowych Technologii.

Bałtycki Port Nowych Technologii tworzą firmy z różnych gałęzi przemysłu, m.in. logistyki i spedycji, transportu, offshore, usług okołostoczniowych, a także swoje miejsce znalazły branże projektowe, doradcze, szkoleniowe czy też innowacyjny scan 3D. Dzięki róznorodności, przedstawiciele przybyłych firm mogły na spotkaniu wymienić swoje doświadczenia i nawiązać nowe relacje biznesowe. 

Spotkanie odbyło się w sali konferencyjnej w budynku Akwarium. Przybyłych gości przywitała Dyrektor Bałtyckiego Portu Nowych Technologii - Anna Różycka, która wygłosiła prezentację na temat charakterystyki Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej oraz działań BPNT. Kolejnym punktem wydarzenia były krótkie wypowiedzi przedstawicieli firm o ich działalności.

Po części oficjalnej przybyli gości integrowali się przy catreringu przygotowanym przez lokalne bistro Wstoczni, które znajduje się w budynku Akwarium. 
Pierwsze spotkanie networkingowe miało również na celu zapoczątkowanie tematycznych spotkań dla najemców BPNT. 

Dziękujemy serdecznie za uczesnictwo !
 
 
 

Zobacz również

07 stycznia 2022 r. zamknięte biuro

>

25 lat działań Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej

>

Bezpłatne szkolenie dla biur podatkowych i doradczych

>

Finał zbiórki charytatywnej Wielka Paczka dla Dzieciaczka

>

Forum Bezpieczeństwa Przemysłu Morskiego

>